Shiffa Home Glucosamine Chondroitine Msm 1500 Mg. 60 Tablet

Ürün Fiyatı :    64,00 TL

stoktayok.gif

Ürünlerimiz %100 Orjinaldir
Satış ve Bilgi Online Destek
Kredi Kartı İle Alışveriş İmkanı
100 TL Üzeri Kargo Bedava !
  • Açıklama
  • Taksit Seçenekleri
  • Ürün Yorumları
  • Tavsiye Et
  • Etiketler

Shiffa Home Glucosamine Chondroitine Msm 1500 Mg. 60 Tablet

Glucosamine&Chondroitine&MSM ( 60 tablet)


İçindekiler: Glucosamine Sulphate, Methylsulfonylmethane (MSM),  Chondroitin Sulphate, Bromelain extractGlucosamine, Biyokimyasal olarak amino şeker olan küçük bir moleküldür. Normalde kıkırdağın yapısında bulunmaktadır. Chondroitin sulphate, Glucosamine molekülü gibi kıkırdak hücreleri tarafından yapılmakta olan,kıkırdağın yapısında bulunan, büyük bir moleküldür.

Methylsulfonylmethane (MSM), organik sülfürün kaynağı, antioksidan bir molekül ve kıkırdağın yapısında bulunan kritik bir mineraldir.Bromelain extract; ananas meyvesinden elde edilmektedir.

Kullanım Önerileri
Yetişkinler için günde 1-2 tablet, tercihen yemeklerden sonra alınması tavsiye edilir.

Ambalaj Bilgileri
1500 mg x 60 tablet

Ürünümüz hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Doğadan alınan renk ve kokusunu korumaktadır. Renk ve koku çeşitli fiziksel etkenlere göre değişmektedir. Bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplama zamanı, kurutulma şartları ürünün renk, tat ve kokusunu etkilemektedir. Ürünlerimizde yapay koku, tat ve renklendirici maddeler kullanmamaktayız. Bu sebeple ürünlerimizde standart bir koku, tat ve renk gözlenmeyebilir, her seri birbirinden farklı olabilir. Ürünlerimizin saflığı ve doğallığı firmamız güvencesindedir. Ambalaj olarak, ürünü ışıktan koruma amacıyla amber renkli, sağlığın ve doğallığın temsilcisi olan cam kullanmaktayız.

Sizin E-Mail Adresiniz
Tavsiye E-Mail Adresi
 
Bizi Takip Edinfacebooktwittergoogleyoutube
Ürünlerimiz bir gıda takviyesidir. Ürünlermiz ilaç değildir ve ilaç olarak görülmemelidir. Ürünlerimiz bu niteliklerle veya amaçlarla kullanılmamalıdır. Firmamız, ürünleri ile ilgili herhangi bir hastalığı önleyici veya tedavi edici bir taahhütte bulunmamaktadır. Yukarıdaki bilgiler ürün içinde kullanılan bitkiye ait geleneksel kullanım amaçlarını yazmakta olup, bu bitki ile ilgili bilimsel araştırmalar ve çalışmalar sonucu elde edilen verilerden alınmıştır.
www.naturalmarketim.com | Copyright 2024