Shiffa Home Kekik Doğal Bitki Çayı

Ürün Fiyatı :    7,70 TL

Adet

Ürünlerimiz %100 Orjinaldir
Satış ve Bilgi Online Destek
Kredi Kartı İle Alışveriş İmkanı
100 TL Üzeri Kargo Bedava !
  • Açıklama
  • Taksit Seçenekleri
  • Ürün Yorumları
  • Tavsiye Et
  • Etiketler

Shiffa Home Kekik Doğal Bitki Çayı

Shiffa Home Kekik Çayı

Kekik, Lamiaceae familyasından, kendine özgü kokusu ile tanınan çimenlik, tarla, orman kıyılarında ve çayırlarda görülen bitki türlerinin ortak adıdır.

Kekikte timol, karvakrol, linalol başta olmak üzere uçucu yağlar, flavonit bulunur. Özellikle üst solunum yolları ile ilgili rahatsızlıklarda; bronşit, bademcik şişmesi, boğaz ağrısı, öksürük destek olarak halk arasında oldukça sıkça kullanılmaktadır. Ayrıca tansiyon, kilo kontrolü, gibi durumlarda sıkça tercih edilmektedir.

İçeriği: Thymus sp. (Kekik )

Kullanımı: Süzen poşeti zarfından çıkarınız. Fincana 1 adet süzen poşeti daldırınız ve üzerine henüz kaynamış suyu ekleyiniz. 3-5 dakika demlenmeye bırakınız. Arzunuza göre tatlandırmadan sıcak veya soğuk olarak servis yapılmasını tavsiye ederiz.

Ambalaj: 2 g x 20 süzen poşet

Sizin E-Mail Adresiniz
Tavsiye E-Mail Adresi
 
Bizi Takip Edinfacebooktwittergoogleyoutube
Ürünlerimiz bir gıda takviyesidir. Ürünlermiz ilaç değildir ve ilaç olarak görülmemelidir. Ürünlerimiz bu niteliklerle veya amaçlarla kullanılmamalıdır. Firmamız, ürünleri ile ilgili herhangi bir hastalığı önleyici veya tedavi edici bir taahhütte bulunmamaktadır. Yukarıdaki bilgiler ürün içinde kullanılan bitkiye ait geleneksel kullanım amaçlarını yazmakta olup, bu bitki ile ilgili bilimsel araştırmalar ve çalışmalar sonucu elde edilen verilerden alınmıştır.
www.naturalmarketim.com | Copyright 2024