Shiffa Home PRS (Prostat) 550mg 60 Kapsül

Ürün Fiyatı :    40,00 TL

Adet

Ürünlerimiz %100 Orjinaldir
Satış ve Bilgi Online Destek
Kredi Kartı İle Alışveriş İmkanı
100 TL Üzeri Kargo Bedava !
  • Açıklama
  • Taksit Seçenekleri
  • Ürün Yorumları
  • Tavsiye Et
  • Etiketler

Shiffa Home PRS (Prostat) 550mg 60 Kapsül

 

İçeriği: Cüce palmiye ekstraktı, cüce palmiye meyvesi, üzerlik otu, kuşburnu, kırkkilit otu, altın otu, yakı otu, kereviz tohumu, servi kozalağı, ayrık otu, likopen, çinko sülfat, E vitamini, ayrık otu ekstraktı, bitkisel kapsül

Kumlu topraklarda yetişen bir palmiye çeşidi olan Cüce palmiye, sebze ve meyvelerde doğal olarak bulunan karoten familyasına ait bir pigment olan ve antioksidan özelliği gösteren Likopen, At kuyruğu ismiyle de bilinen kırkilit otu, Üzerlik otu, Altın otu, Yakı otu, Kereviz tohumu, Servi kozalağı ve Ayrık otu karışımı özel olarak kapsül formunda hazırlanmıştır.

Yetişkinler için günde 2 kez 2-3 kapsül tercihen yemeklerle beraber alınabilir.

550 mg X 60 Bitkisel Kapsül

 

Sizin E-Mail Adresiniz
Tavsiye E-Mail Adresi
 
Bizi Takip Edinfacebooktwittergoogleyoutube
Ürünlerimiz bir gıda takviyesidir. Ürünlermiz ilaç değildir ve ilaç olarak görülmemelidir. Ürünlerimiz bu niteliklerle veya amaçlarla kullanılmamalıdır. Firmamız, ürünleri ile ilgili herhangi bir hastalığı önleyici veya tedavi edici bir taahhütte bulunmamaktadır. Yukarıdaki bilgiler ürün içinde kullanılan bitkiye ait geleneksel kullanım amaçlarını yazmakta olup, bu bitki ile ilgili bilimsel araştırmalar ve çalışmalar sonucu elde edilen verilerden alınmıştır.
www.naturalmarketim.com | Copyright 2024