Softem Zeytin Yağlı Bakım Sabunu (Soğuk baskı) Kutusuz

Ürün Fiyatı :    8,00 TL

Adet

Ürünlerimiz %100 Orjinaldir
Satış ve Bilgi Online Destek
Kredi Kartı İle Alışveriş İmkanı
100 TL Üzeri Kargo Bedava !
  • Açıklama
  • Taksit Seçenekleri
  • Ürün Yorumları
  • Tavsiye Et
  • Etiketler

Softem Zeytin Yağlı Bakım Sabunu (Soğuk baskı) Kutusuz

SOĞUK ÜRETİM / EL YAPIMI

SAF ZEYTİNYAĞLI SABUN

Softem, tarih boyunca medeniyetler tarafından barışın sembolü olan zeytin tanelerinin yağını cildiyle barışık olmak isteyenler için, soğuk proses yöntemi kullanarak sabunlaştırıp güzelliğin hizmetine sundu. İçerdiği E vitaminiyle cildin yenilenmesini sağlarken, cildi besler ve doğal olarak nemlendirir.

Net ağırlık: 100 gr

Soğuk Üretim Nedir?

Sabunlarımız; saf bitkisel yağlar, az miktar hindistan cevizi yağı, sabun bazı ve su ile hiçbir boyar madde içermeden ve herhangi bir  ısı uygulanmadan yaklaşık olarak  3-4 gün gibi uzun bir zaman dilimi karıştırılıp üretilmektedir. Meşakkatli bir iş olmasına rağmen, saf bitkisel yağların içeriğinde bulunan  VİTAMİNLER  ve  MİNERALLER  yüksek sıcaklığa maruz kalmadığı için hiçbir bozulmaya uğramamakta ve en doğal hali ile size sunulmaktadır. Böylece sizlerin sağlığın ve güzelliğin en doğal halini hissetmeniz sağlanmaktadır.

 

Sizin E-Mail Adresiniz
Tavsiye E-Mail Adresi
 
Bizi Takip Edinfacebooktwittergoogleyoutube
Ürünlerimiz bir gıda takviyesidir. Ürünlermiz ilaç değildir ve ilaç olarak görülmemelidir. Ürünlerimiz bu niteliklerle veya amaçlarla kullanılmamalıdır. Firmamız, ürünleri ile ilgili herhangi bir hastalığı önleyici veya tedavi edici bir taahhütte bulunmamaktadır. Yukarıdaki bilgiler ürün içinde kullanılan bitkiye ait geleneksel kullanım amaçlarını yazmakta olup, bu bitki ile ilgili bilimsel araştırmalar ve çalışmalar sonucu elde edilen verilerden alınmıştır.
www.naturalmarketim.com | Copyright 2024